EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Aralık 2015 Cuma

SEN NEREDEYSEN PARTİ ORADA : NİSSAN JUKE !


Hayatın yoğunluğu içerisinde kendimize zaman ayırmayı ihmal edebiliyoruz.  Toplantılar, yapılması gerekenler, cevaplanması gereken mailler derken günün nasıl başladığı ve bittiğini çoğu zaman anlayamıyoruz. Bu yoğun program içerisinde bize eşlik eden çok önemli bir arkadaşımız var. O da arabamız.  Ve aslında hayat kalitemizi bile doğrudan etkileyen bir tercih oluyor arabamız. Koltuğuna oturduğumuz an arabanın bize vadettiklerini yaşamaya başlarız. Geçtiğimiz günlerde deneyimlediğimiz Nissan Juke tam olarak yukarıda bahsettiğim hayat kalitesini yükselten ve bu tempo içerisinde bize çok iyi gelecek özellikle sunuyor bize.

Her şeyden önce bu mecrayı ziyaret eden insanların en büyük ortak noktası ‘’müzik’’ ve hayatın odağına sanatsal faaliyetleri koyması diye düşünüyorum. İşte bu yüzden şehrin yaramaz çocuğu Nissan Juke tam bize göre! Nissan Juke’un mottosu bile enerjik! ‘’Sen Neredeysen Parti Orada’’Bir kere, otomobilin tasarımı, görünüşü sizi ona bir adım yaklaştırıyor. Segmentinin yaratıcısı ve sınıfında öncü teknolojilere sahip Nissan Juke, motosiklet gövdesinden esinlenmiş sıra dışı orta konsol tasarımı, benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor. B-Suv kategorisinde değerlendirilen bir araç Juke. (Suv ne demek derseniz Sport Utility Vehicle yani spor amaçlı taşıt)
Araçta dinamik kontrol sistemi ve çevre görüş sistemi mevcut. Böylece rahat park etme imkanı sağlıyor. Belirttiğim gibi tamamen bizim rahatımızı ve konforumuzu düşünerek dizayn edilmiş bir life style aracı. Hayatın içine, şehrin ve vazgeçemediğimiz tüm etkinliklerin içerisine rahatça karışalım diye düşünülmüş sanki.

Şimdi en sevdiğiniz şarkıları da yanınıza alıp, Nissan Juke’a biniyorsunuz ve partiliyorsunuz!
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. 

                     
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. bende Nissan Qashqai 2013 model 1,5 dizel var, memnunum valla. Juke da iyidir ama Qashqai'nin tipi daha güzel :-)

  YanıtlayınSil
 2. Anonim14:02

  güzel araç, şehrin yakışıklı çocuğu :)

  YanıtlayınSil
 3. Aynen çok güzel bir araba :)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe