EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Aralık 2015 Perşembe

SAMSUNG'DAN DÜNYANIN İLK TABLET PİYANOSU


Teknoloji markaları, müzik tutkunları için ilginç ürünler ve uygulamalar yayınlamaya devam ediyor. Bunlardan birisi de Samsung'un piyasaya çıkardığı ''Tablet Piyanosu'' oldu. Marka, yeni tableti Galaxy Tab S2, İngiltere’nin popüler ismi Piyanist Myleene Klass ile işbirliğine giderek 100 adet Galaxy Tab S2’den meydana getirdiği “dünyanın ilk düz piyanosu”nun tanıtımını Londra’nın ünlü alışveriş noktalarından Spitalfield Market'ta gerçekleştirdi.

Marka yeni inovasyonu hakkında ''“Samsung’un en yeni tableti Galaxy Tab S2, ultra ince ve hafif bir tablet isteyenlere özel olarak geliştirildi. Tab S2, nerede olursanız olun, yeni içerik keşfetmenize yardımcı oluyor. Tablet piyano, göz kamaştırıcı AMOLED ekranlar sayesinde sadece kusursuz bir ses kalitesine değil, aynı zamanda altın sarısı yılbaşı hediye paketi animasyonuyla etkileyici bir görünüme de sahip. Tıpkı piyano gibi, Galaxy Tab S2 da altın rengi çarpıcı tasarımıyla aileniz ve arkadaşlarınız için büyüleyici bir yılbaşı hediyesi alternatifi sunuyor.” şeklinde bir açıklama yayımladı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:07

  Çok ilginç görüntüsü var, daha neler yapacak bu teknoloji devleri merak ediyoruz.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe