EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Aralık 2015 Cuma

REDD YENİ ALBÜM HABERİ İLE GELDİ : ''MÜKEMMEL BOŞLUK''


Doğan Duru, Güneş Duru, Berke Özgümüş'ten oluşan REDD, uzun süren suskunluklarını sonlandırıyor. ''Mükemmel Boşluk'' adını taşıyan albüm 2016'ın ilk ayında Pasaj Müzik etiketi ile raflarda yerini alacak. REDD severlerin merakla beklediği albümün kapak görselini sosyal medyadan paylaşan grup üyeleri, yeni albümlerini ''Yeni bir albüm üzerinde çalışmaya başladığımız ilk günlerde kendimizi varoluşsal önceliklerimizi en baştan yapılandırdığımız, içimizdeki öze dönük bir dünya arayışı içinde bulduk. Dünyanın dayatmalarını, bizleri soyan, dönüştürmeye, öldürmeye çalışanları dışımızda bırakarak, kendi kalp atışlarımızın, kendi vicdanlarımızın ritmine kulak kabarttık, hayatlarımızın değerini ve kaldıysa manalarını aramaya çıktık. Duygu ve ifadelerin saklanmadığı, kendi anlamlarımızın ve özümüzün peşinde düştüğümüz, bize iyi gelen bu albüme "Mükemmel Boşluk" adını verme nedenimiz bu." cümleleri ile özetliyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim10:04

  Bir ara grubun adının değişeceğini duymuştum, demek ki yanlış habermiş. sevindim. redd iyidir.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe