EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Aralık 2015 Çarşamba

ETKİNLİK: BLUES SESSIONS ISTANBUL


Pozitif Live yeni etkinlikleri müzik severlerle buluşturmaya devam ediyor.  Blues tutkunlarını 24 yıldır bir araya getiren Pozitif Live, 12 Aralık Cumartesi akşamı Volkswagen Arena'da "Blues Sessions Istanbul" etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor.
Blues müziğin efsane isimlerinin buluşacağı 4 saatlik Blues maratonunda; Jimmy Burns, Katherine Davis, Dave Herrero Trio, Mississippi Heat ile ünlü saksafoncu Sax Gordon ve Berk Arıhan Blues Experience sahne alacak. Gecenin süpriz ismi, Elif Çağlar, Jimmy Burns ve Katherine Davis ile birlikte Barış Manço ve Özdemir Erdoğan gibi efsane isimlerin parçalarını seslendirecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe