EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Aralık 2015 Salı

EMEL İLE YENİDEN YAKINDA RAFTA!


Türk popunun önemli yorumcularından Emel Müftüoğlu, uzun süren sessizliğini best of formatında hazırladığı ''Emel İle Yeniden'' albümü ile bozuyor. Geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını yeniden seslendiren Müftüoğlu, albümünün ilk video klibini klasikleşen şarkısı ''Hovarda''ya Beykoz Kundura Fabrikası'nda Deniz Akel yönetmenliğinde çekti. Ercan Saatçi, Seray Sever, Deniz Arcak gibi isimlerin yer aldığı klipte Emel Müftüoğlu'nun kızı Çağrı da gelinlik giyerek yer aldı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. çok sevindim bu habere. Emel'in Şahin Özer'den çıkan eski albümlerinin cd lerini yeniden basması için sosyal medyadan çok mesaj attım Şahin Özer'e ama tabii ki de cevap gelmedi. Faka Bastın - Emel'ce - Ruhun Duymaz zirve albümleridir bence.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe