EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Kasım 2015 Pazartesi

MUSTAFA CECELİ'DEN YENİ ALBÜM: ''AŞK İÇİN GELMİŞİZ''


Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Mustafa Ceceli yeni albümü ''Aşk İçin Gelmişiz''i Aralık ayının ilk haftasında yayınlamaya hazırlanıyor. Söz konusu albümün ana teması ''aşk ve dostluk''. 7 Aralık’ta müzik marketlerde yerini alacak olan albümün çıkış şarkısı ‘Sultanım’ 1 Aralık’ta müzik severlerle buluşacak.

Başta Yunus Emre, Aşık Daimi gibi bu toprakların önde gelen gönül dostlarının eserleri olmak üzere, teması “aşk ve dostluk” olan 11 eserden oluşan albümün farklı alt yapısı ve tarzı ile dikkat çekiyor.

Albümde yer alan ‘Can Ellerinden Gelmişim’ eserinde, 24 kanalla sadece kendi sesini enstrüman gibi kullanarak acapella yapan Mustafa Ceceli, müzikal kimliğini bir kez daha ortaya koyuyor.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:54

  Altın Kelebek'te dinledim şarkıyı açıkçası çok hoşuma gitmedi. tekrar dinlemek lazım sanırım.

  YanıtlayınSil
 2. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe