EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Kasım 2015 Pazartesi

MAJESTE ''AŞK OLALIM''


2013 yılında yayımladıkları ''Hadi Sil Baştan'' ve 2014 imzalı ''Aşk Dediğin'' prodüksiyonları ile dikkat çeken Majeste, yeni teklileri ''Aşk Olalım''la müzik severlerle buluşuyor. Sözleri Kerem Ozan Şahin’e , müziği Kerem Ozan Şahin ve Alper Gemici’ye ait olan “Aşk Olalım” ın aranjesi ise Kerem Ozan Şahin imzası taşıyor. “Ünlü Mamuller” etiketiyle yayınlanan "Aşk Olalım" şarkısının klibi ise Kemal Başbuğ tarafından çekildi.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim17:07

  Umarım bu adamlara iyi bir pr yapılır. çok kaliteli işler yapıyorlar.

  YanıtlayınSil
 2. ilk albümleri o kadar iyi ki, cd'sini hala bıkmadan dinliyorum. Alsancak'ta, 180, İyi Biri Değilim, Ali Veli, Bana İnanma, Hadi Sil Baştan favori şarkılarımdı. birisi bi el atsın şu çocuklara.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe