EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Kasım 2015 Perşembe

ETKİNLİK: GAYE SU AKYOL BABYLON BOMONTİ KONSERİ


Gaye Su Akyol, Babylon Bomonti'de sahne almaya hazırlanıyor. İlk solo albümü “Develerle Yaşıyorum” ile rock müziği Türk Sanat Müziği’yle buluşturan Gaye Su Akyol, 6 Kasım Cuma akşamı Orient Express konser serisi kapsamında Babylon Bomonti’de sahne alacak. Doğu ve batı müziğini sentezleyen Gaye Su Akyol, dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatmayı hedefliyor. Babylon Bomonti’de müzik Gaye Su Akyol’un performansından sonra Midnight Sessions’da klasik disko, disko-folk, psyche-beat’ten oluşan setleriyle Anadolu-pop’u yeniden canlandıran DJ'lerden Barış K ile devam edecek.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. sentez işi 90 ların ortalarında başladı 2000 lerin ortalarında bitti. devam ettirmenin anlamı yok. doğu enstrümanlarıyla batı ezgileri çalmak veya tersi, eskidi. gürol ağırbaş'ın bile 'köprüler' albümünü sevmem mesela. fuat güner 'beatles alaturka' yaptı pek sevilmedi. gaye su akyol da türk müziği nağmeleri ve gırtlağıyla alternatif işler yapıyor. ama sonuç iç açıcı değil. sen hele bir ana akımda iyi ol, alternatifini sonra yaparsın :-) yaptıkları saçma sapan işlere kategori bulamayınca alternatif oluyor.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe