EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Kasım 2015 Perşembe

''DOĞUŞLA SANATA Bİ YER''


Sanatsal etkinliklere dair güzel gelişmeler de olmuyor değil. Özellikle Türkiye'nin önde gelen büyük hacimli şirketlerin sanat adına attıkları adımlar, ve bu projelere verdikleri destekler takdir edilmeye değer. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen ve Hayat Müzik'te geniş yer verdiğimiz Mamutart, Akbank Caz Festivali, ZERO Festivali ilk aklımıza gelen örnekler.

Bir diğer güzel haber Doğuş Grubu'ndan geldi. Doğuş Grubu'nun genç yetenekleri desteklediği projesi ''Doğuşla Sanata Bi Yer'' platformu 12 - 15 Kasım 2015 tarihleri arasında Contemporary İstanbul’da tanıtılacak. Güzel sanatlar fakültesi öğrencilerini ve öğrencilerin çalışmalarını “herkesle” buluşturmayı amaçlayan “Doğuşla Sanata Bi Yer” platformu Doğuş Grubu markalarına ait mekânlarda, güzel sanatlar eğitimi alan öğrencilerinin çalışmalarına , www.doguslasanatabiyer.com adresi üzerinden yer verecek.

Doğuşla Sanata Bi Yer platformu, tüm güzel sanatlar fakültesi öğrencilerinin çalışmalarına açık olacak. Öğrencilerin çalışmalarını yükleyecekleri ve  dijital galeri olarak hizmet verecek www.doguslasanatabiyer.com adresinde yer alacak çalışmalar, siteye yüklenme sırasına göre platformun danışman kurulu tarafından belirlenen Doğuş Grubu markalarına ait mekânlarda sergilenecek. Öğrenci çalışmaları arasında derecelendirme yapmak ya da bu çalışmaları birbiriyle yarıştırmaktan özellikle kaçınılan platformda tek amaç var: “Sanata bi yer” vermek!
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe