EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Kasım 2015 Çarşamba

AZERBAYCAN ''BENDENİZ''DE ISRARCI!


Türk pop müziğinin başarılı temsilcilerinden Bendeniz, yurt içi ve yurt dışı sahne çalışmalarına devam ediyor. Sanatçı geçtiğimiz ay Azerbaycan’da verdiği konserin ardından 7 Kasım’da  yeniden aynı mekanda sahne almaya hazırlanıyor.

93 yılında başladığı müzikal yolculuğunda Türk popu için klasikleşen çok sayıda şarkıya imza atan Bendeniz, Azerbaycan’da da en çok dinlenen ve ilgi gösteren sanatçılar arasında gösteriliyor. 7 Kasım’da Azerbaycan Halikarnas’da sahne alacak sanatçı ‘’Azerbaycan’ı çok sevdim, dinleyicilerin ilgisi ve halkın misafirperverliği beni çok mutlu etti’’ şeklinde konuştu. 
Share this post

4 yorum Yeni Yorum Yap

 1. azerbaycan bizim '90 larımızı yeni yaşıyor :-)

  YanıtlayınSil
 2. Anonim17:58

  Bendeniz senin için oralara gideceğim en sonunda:)

  YanıtlayınSil
 3. Anonim09:26

  Bendeniz..bizim kuşağın efsanesi

  YanıtlayınSil
 4. aslında hala büyük bir potansiyeli var ama şu hataya düşmemesi gerekiyor. o hata da, artık 20 li yaşlarda olmadığını bilerek ona göre şarkılar ve düzenlemeler yapılmasıdır. herkes Gülşen ya da Ajda Pekkan değil sonuçta. "Hello Papi Hello Mama" şarkısından sonra müzikal anlamda kendisinden biraz soğumuştum. "come on shake your body, hey hey sexy bunny - essah mı yani" de tuz biber ekti. popüler müziğin bu tuzaklarına düşmemesi gerek. aynı şey Çelik'in 'dongi dongi' si için de geçerli. ne kadar durumu açıklasa da algı bambaşka. o kısımda sitar kullanacakmış da kayıta yetişmemiş. o zaman kaydı ileri bir tarihe alsaydın derler adama. stüdyo kirası için para giderse gitsin. kendi kariyerlerini riske attılar ve yavaş yavaş aşağıya doğru yol aldılar. ki çelik'in o albümü gerçekten iyiydi.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe