EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Eylül 2015 Pazartesi

YAVUZ ÇETİN ''İLK '' PLAK FORMATIYLA RAFLARDA!Türkiye'nin efsanevi müzisyenlerinden Yavuz Çetin, yıllar sonra plak formatında dinleyici ile buluşuyor. Koleksiyonerlerin mutlaka arşivlerinde bulunması gereken Çetin'in ''İlk'' plağı  18 yıl sonra Rainbow45 Records etiketi ile yayımlanıyor. 
Plak, yüksek ses kalitesinde, açılır kapaklı , 180 gr. Ağırlığında, ayrıca önlü arkalı poster ve Yavuz Çetin ‘in yakın dostlarının kendisiyle ilgili anıları , duyguları ve düşüncelerinin yer aldığı 2 sayfalık ‘çok özel buklet‘ li özel tasarımı ile müzik marketlerde.

Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. bu kadar güzel albümlere para yetişmiyor artık :-)

  YanıtlayınSil
 2. plağı piyasaya süren rainbow 45 için söylüyorum: madem bu işi yapıyorsunuz, albümün ilk basıldığı kapağı kullansaydınız. şu beyaz zemin üzerinde yavuz çetin'in gitar kutusunun üzerine oturup gitar çaldığı fotoğraf. bak o zaman muhteşem olurdu. (arka kapakta var ama önemli olan ön kapaktır) iyi ki zamanında kasetini almışım. yıllardır dinlerim. gerçi kaset versiyonunda 'dünya' yoktu. plak versiyonunda ise 'çok istiyorum' yok. garip... yer mi kalmamış ki plakta.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe