EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ağustos 2015 Cumartesi

ZİYNET SALİ'DEN YENİ ALBÜM: ''NO:6''


Ziynet Sali, DMC etiketini taşıyan yeni albümü ''NO:6''yı müzik severlerle buluşturdu. Uzun süredir hazırlıkları devam eden albümde Sıla, Efe Bahadır, Mete Özgencil, Fatih Ahıskalı gibi önemli isimlerin eserleri yer alıyor. Aranjör koltuğunda ise Ozan Doğulu, İskender Paydaş, Devrim Karaoğlu ve Efe Bahadır oturuyor. ''Benim Adım Leyla'' şarkısı ile başlayan Sıla ve Ziynet Sali'nin müzikal birlikteliği ''NO:6'' da Sıla'nın albümün müzik direktörüğü olarak yer almasına kadar uzanıyor. Albümün bir diğer detayı ise Mete Özgencil ve Fatih Kocatürk'ün ''NO:6''nın görsel tasarımını üstlenmesi oldu.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:05

  Ziynet Sali'yi yürekten tebrik ediyorum, gerçekten çok çalışkan ve kendini geliştiren bir isim.

  YanıtlayınSil
 2. şarkıları iyi güzel de bir söz var beni sinir etti. 'indirimden aldım sanki, eve getiremeden bozuldu'...bu ne şimdi?

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe