EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ağustos 2015 Pazartesi

ŞEHRİN CAZ HALİ & ''ŞEHRİN İYİ HALİ''25. Akbank Caz Festivali için geri sayım başladı. Akbank, bu yıl 25. yıl özelinde cazın en iyileri ile gençlerin en iyilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. “Şehrin İyi Hali” adını taşıyan proje kapsamında; Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Deniz Temiz Derneği / TURMEPA) ve Yedikule Hayvan Barınağı Dostları Derneği (YHDD) işbirlikleri ile gençlerin katılacağı sosyal sorumluluk projeleri düzenlenecek.

Akbank Caz Festivali’nin sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olan gençler, Toplum Gönüllüsü Gençler (TOG) ile okul boyama etkinliklerine katılırken, TURMEPA ile kıyı temizliği etkinliklerine katılacak, Yedikule Hayvan Barınağı Dostları Derneği ile de barınak hayvanlarının bakımına yardımcı olacaklar. Ayrıca İstanbul dışında, festivalin 25. yılında TOG işbirliği ile 25 ilden 100 genç yaşadıkları illerde; kitap toplama kampanyasından fidan dikimine, huzurevi ziyaretlerinden engelli çocuklarla etkinliklere kadar pek çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirecekler.

Akbank Caz Festivali kapsamında düzenlenecek “Şehrin İyi Hali” projeleri kapsamında toplum yararına projelerde gönüllü olan 18-26 yaşındaki üniversiteli gençler, yorgunluklarını 30 Ekim günü “Volkswagen Arena”da gerçekleşecek konserde atacaklar. Projede gönüllü olacak ilk 400 üniversiteli gence bir kişilik konser davetiyesi verilecek.

Akbank Caz Festivali 25. Yılı Gönüllülük Projeleri’ne katılmak isteyen gençler; “www.sehriniyihali.com” adresi üzerinden bilgi alabilir ve başvurularını yapabilirler. Başvuruların kontenjanlarla kısıtlı olduğu proje için son başvuru tarihi ise 25 Eylül.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:30

  Akbank gibi sanata yatırım yapan markalar iyi ki var.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim11:43

  Afiş de şahane olmuş yalnız.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe