EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ağustos 2015 Salı

GÜLŞEN'DEN YENİ VIDEO KLİP ''DAN DAN''


Son albümü ''Bangır Bangır'' ile 2015 yazında listelerde zirvede yer alan Gülşen DMC etiketi ile yayımladığı albümünün ikinci video klibimi ''Dan Dan'' şarkısına çekti. California'da Koray Birand tarafından çekilen video klipte şarkıcı tutkulu ve sınır tanımayan bir kadını canlandırdı. Klibin stylingi ve görsel danışmanlığını Bahar Kongel Fransez üstlendi.

        
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Ozan Çolakoğlu'nun düzenlemeleri olmasaydı Gülşen şimdiki kadar başarılı olmazdı. son iki albümdür gerçekten takdir ediyorum. bu albümde kendini biraz tekrar etse de, yine de kalburüstü bir pop albümü olmuş.

  ayrıca bu kadar zayıf olması sağlığı açısından pek iyi değil bence. bu kıyafetlere biraz daha dolgun hatlar lazım :-)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe