EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Ağustos 2015 Salı

DEMİR DEMİRKAN'DAN YENİ TEKLİ ''GÜNAHI BOYNUMA''


Demir Demirkan yen teklisi ''Günahı Boynuma'' Simya Müzik etiketi ile yayımlamaya hazırlanıyor. Sözü ve müziği Demir Demirkan'a ait şarkının aranjesi ise Ozan Yılmaz imzası taşıyor. Konserlerine ara vermeden devam eden müzisyen yeni teklisini 11 Eylül'de dinleyici ile buluşturacak. Ünlü müzisyen müzik çalışmaları dışında hazırlıkları devam eden bir belgeselin de yapımcılığını üstlendi.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. demir demirkan'nın sesi o kadar pürüzsüz ve yumuşak ki sert rock söylemek istese de maalesef istediği etkiyi yaratamıyor. kötü mü? hayır...

  YanıtlayınSil
 2. Anonim13:26

  Bayılıyorum sesine ve tarzına ama son zamanlarda yaptığı işler sanki sıyrılamıyor. şeytanın bacağını kıracak umarım.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe