EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Ağustos 2015 Çarşamba

41 YIL SONRA BÜLENT ORTAÇGİL VE ''BENİMLE OYNAR MISIN''


Bülent Ortaçgil sevenler için müjdeli bir haberimiz var. Bugüne kadar eşssiz eserlere imza atmış ve kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahip Kent Ozanı Bülent Ortaçgil'in ilk albümü ''Benimle Oynar Mısın'' 41 yıl sonra Rainbow45 Records etiketi ile plak formatında yayımlanıyor. Ali Kocatepe prodüktörlüğünde ve unutulmaz müzik adamı Onno Tunç'un aranjeleri ile hazırlanan albüm müzik tarihimizin de klasikleri arasında yer alıyor. Bu albümle birlikte Rainbow45 Records 'un önümüzdeki dönemde pek çok önemli eseri yeniden müzik severlerle buluşturmaya devam edeceğinin haberini de vermek isteriz.
Share this post

5 yorum Yeni Yorum Yap

 1. merakla bekliyorum. inşallah cd'den plağa aktarım şeklinde olmaz. master kayıtlardan aktarılır. çünkü şu anda piyasada olan bir çok yeni basım eski albümler bu şekilde basılıyor. bazı şirketler insanların plak sevdasından bu şekilde faydalanıyorlar.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim13:27

  Bu plak alınmaz da ne yapılır?

  YanıtlayınSil
 3. Anonim13:27

  Bu plak alınmaz da ne yapılır?

  YanıtlayınSil
 4. Anonim13:27

  Bu plak alınmaz da ne yapılır?

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe