EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Temmuz 2015 Cumartesi

ETKİNLİK: RAMAZANDA CAZ FESTİVALİ


Türkiye’nin ilk ve tek “Ramazanda Caz” festivali 4 – 11 Temmuz tarihleri arasında, 6. kez müzikseverlerle buluşuyor. Festivalin 3 konserine ev sahipliği yapacak olan Uniq İstanbul, doğayla iç içe, benzersiz bir açıkhava konseri deneyimi sunuyor. 

Ramazanda Caz, 4 Temmuz Cumartesi günü, Türkiyedeki Roman Caz akımının öncülerinden Okay Temiz ve Magnetic Band topluluğu ile başlayacak ve dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatacak.
Usta yönetmen Jim Jarmusch’un yönettiği, “Only Lovers Left Alive” filminde söylediği şarkıyla ün kazanan ve büyük beğeni toplayan Yasmine Hamdan konseri ise 5 Temmuz Pazar günü Uniq Açıkhava Sahnesi’nde olacak. 
Razamanda Caz, 9 Temmuz Perşembe günü, Fransız Roman Caz geleneğinin en önde gelen temsilcilerinden ünlü kemancı Pierre Blanchard & Gypsy Jazz Quartet yoğun istek üzerine yeniden karşımızda olacak!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe