EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Temmuz 2015 Çarşamba

CAN BAYRAK : ''IŞIKLAR ALTINDA''


Can Bayrak, Ekim ayında yayınlanacak ilk albümü ''Belki Sen Belki Ben'' öncesinde tekli formatında ''Işıklar Altında''yı yayınlıyor.

Can Bayrak, geçmiş dönemde yazıp bestelediği şarkılarından oluşan ilk albümü ile müzikal yolculuğunun en heyecan verici ‘başlangıcına’ adım attığını söylüyor. Bir taraftan da, İTÜ Miam’da Ses Mühendisliği master’ı yaparken kurduğu cover gurubu Marvin ile özel performanslara da imza atmaya devam ediyor.

Ekim ayında Çağan Tunalı’ya ait Noiseist Plak Şirketi’nden dijital olarak çıkacak albümde anlatılan bir aşkın farkındalık süreci, ‘Işıklar Altında’ teklisi ile albüme göz kırpıyor. Ozan Kıymaç yönetmenliğinde ve Andaç Şahan’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen klip ise, şarkının hikayesini derinlemesine bir dil ile anlatıyor.

Can Bayrak, Türkçe sözlü indie, rock ve pop öğelerinden oluşan albümünün heyecanını ‘Işıklar Altında’ ile paylaşırken, şarkı aynı zamanda Emre Malikler tarafından hazırlanan remix düzenlemesiyle de dinleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe