EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Haziran 2015 Cuma

HAFTANIN KONUK YAZARI : TUĞBA YURT


Selamlar,

Bana Hayat Müzik'te konuk yazar olur musun denildiğinde ne yazacağımı nereden başlayacağımı bilemedim...
Sizlere müzik  maceramın nereden başladığını anlatmak istedim..
Hayattaki en büyük destekçim olan ailemin yönlendirmesi ile 11 yaşımdan itibaren Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Batı Müziği eğitimi aldım. Uzun yıllar Bursa Senfoni Orkestrası’nda viyola çalarak ve yurt dışında çeşitli konserlerde farklı orkestralar ile görev aldım ve halende Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarında yüksek lisansımı tamamlıyorum.
Sizlerle ilk buluşmam ise ilk göz ağrım AŞK’A EMANET albümünün çıkış parçası olan AĞIR YARALI adlı şarkım ile sesimi sizlere duyurdum.
Sonrasında ise Doğukan Manço ile yapmış olduğumuz ‘’SAKİN OL ‘’ ve Gökhan Özen imzalı ‘’AŞK SANMISIZ’’ şarkım ile sizlerin karşısına çıkmaya devam ederek şimdilerde ise Sezen Aksu cover olan ‘’OH OH ‘’ adlı single ile sevenlerime, beni dinleyenlere   bu yaz’a özel güzel bir şarkı yaptığımı gelen tepkilerden anlıyorum ilginiz için çok teşekkür ederim..:) Tabi ki yeni şarkılarım yeni sürprizlerim olmaya devam edecek
Müziğin olduğu her yerde huzur vardır ve ben de bu yolda tüm nefesimi daha fazla kitlelere sesimi duyurmak için harcayacağım..
Okuduğunuz için bana zaman ayırdığınız için tüm hayat müzik okuyucularına teşekkürlerimi sunarım,

SEVGİLER
TUĞBA YURT  / Hayat Müzik / 2015


Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim16:30

  Sesi ve yorumu Bendeniz ve Sezen Aksu karışımı. Ama güzel şarkılar seçtiği sürece iş var derim.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe