EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Haziran 2015 Cuma

DEMET AKALIN ''PIRLANTA''


Demet Akalın, 2015 yazını kaçırmayan şarkıcılardan. DMC etiketi ile yayınlanacak albümü ''Pırlanta'' adını taşıyor. Şarkıcı yeni albümünde Aslızen, Ayla Çelik, Berkay, Cansu, İrfan Özata, Nezih Üçler, Sinan Akçıl, Soner Sarıkabadayı gibi isimlerle çalıştı. Albümün en büyük sürprizi ise albümde Sezen Aksu'nun da yer alması. 
Şarkıcının yeni albümünde Burak Berberoğlu, Çağrı Telkıvıran, Enver Günen, Mustafa Ceceli, Volga Tamöz gibi isimler aranjör koltuğunda oturuyor. Albümün ilk lokomotif şarkısı ise sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan ''Ders Olsun'' 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe