EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Haziran 2015 Salı

AKBANK CAZ GÜNLERİ BAŞLIYOR!


Akbank Sanat, Haziran ayında düzenleyeceği Akbank Sanat Caz Günleri’nde dünyaca ünlü ustaları ve Türk cazının önde gelen isimlerini müzik tutkunlarıyla buluşturuyor.

Gitarda Dave Allan, davulda Joey Baron ve basta Drew Gress’dan oluşan American Trio’nun 02 Haziran 2015, Salı günü gerçekleştireceği konser ile başlayacak olan Akbank Sanat Caz Günleri’ne 4 Haziran 2015, Perşembe günü Evrim Demirel konuk olacak. Etkinlik kapsamında Türkçe cazın güçlü vokallerinden Şenay Lambaoğlu, 10 Haziran 2015 Çarşamba günü; kuşağının en yetenekli saksafoncusu olarak gösterilen En İyi Avrupa Müzisyen Ödülü sahibi Francesco Bearzatti ise 16 Haziran 2015, Salı günü caz tutkunlarıyla buluşacak. Akbank Sanat Caz Günleri, dünyaca ünlü Cezayirlisanatçı Karima Nayt’ın 30 Haziran 2015, Salı günü yaylı çalgılar dörtlüsü BİS Quartet eşliğinde vereceği konserle sona erecek.

Akbank Sanat Caz Günleri American Trio ile Başlıyor

Akbank Sanat Caz Günleri, 02 Haziran 2015, Salı günü American Trio’nun gerçekleştireceği konser ile başlayacak. Fantastik tekniği, kuvvetli melodik anlatımı ve kusursuz besteleri ile tanınan Dave Allan, Carmen McRae, Dizzy Gillespie, Tony Bennett, Hampton Hawes, Chet Baker gibi dünyaca ünlü isimlerle sahne alan ünlü davul sanatçısı Joey Baron ve New Yorklu bas gitarist Drew Gress’den oluşan American Trio konserde sevilen parçalarından oluşan bir repertuar seslendirecek. 

Tarih: 02 Haziran 2015, Salı
Saat: 21.00
Yer: Akbank Sanat
Bilet Fiyatı: Tam: 20 TL / Öğr: 10 TL
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe