EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Haziran 2015 Cuma

AJDA PEKKAN ''YAKARIM CANINI''


Ajda Pekkan 2015 yazını yeni teklisi ile karşılıyor. Süperstar'ın yeni teklisi ''Yakarım Canını'' adını taşıyor. Söz ve müziği Can Tanrıyar'a ait olan şarkının 4 farklı versiyonu hazırlandı. Aranjesini Volga Tamöz'ün yaptığı Yakarım Canını DMC etiketi ile dinleyici ile buluştu. Sanatçının yeni teklisi sosyal medyada kısa sürede adından söz ettirdi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Süperstar yarım yüzyıllık kariyerine hız kesmeden devam ediyor.Artık kendini kanıtlama yada milyonları etkileme gibi bir zorunluluğu ve derdi olmamasına rağmen yıllara meydan okuyan yorum gücüyle günümüz popçularına zirve dersi vermeye devam ediyor.Günümüz soundunu kullanarak oyunu kuralına göre oynadığı bir çalışma olmuş.klasik fanların bazılarını çok memnun etmese de etkilemeye devam ettiği kuşak sayısını arttırma görevini başarı ile yerine getireceğide bariz bir gerçek bu şarkının.dinledikçe çok daha fazla sevileceğini düşündüğüm bu çalışma bu yazın hitlerinden biri olur.resim,ara sıcak ve sen iste nin de ilk yayınlandığı süreçte aldığı negatif tepkilerin bu şarkı içinde yapılacağı ancak sonrasında Ajda nın eşsiz yorumuyla bağırlara basılacağıda bir gerçek.Süperstar,diva,cool kadın...Sen yeter ki şarkılara hayat vermeye devam et...Sen bambaşkasın,Sen bizim şarkılaımızsın...AJDAFOREVER...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe