EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Mayıs 2015 Cuma

TUĞBA YURT ''OH OH ''


İlk albümü ''Aşka Emanet'' ve sonrasında Doğukan Manço ile birlikte seslendirdiği ''Sakin Ol'' ile birlikte bilinirlik elde eden Tuğba Yurt yeni şarkılar yayınlamaya devam ediyor. Şarkıcı, DMC etiketi ile  yine bir cover şarkı seslendirdi. Sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait, Aksu'nun Deliveren albümünde yer alan ''Oh Oh'' Serkan Balkan'ın yeniden düzenlemesi ile Tuğba Yurt tarafından seslendirildi. 
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. bazen sadece sezen aksu'ya yakışan sezen şarkıları vardır. bu da onlardan biri. yeni bin yıla girdiğimiz zamanlarda toplumsal bir fotoğraftır ve aslına bakarsanız 'best of' yapılsa kıyısından bile geçemeyecek şarkılardan biridir bu. sanırım telifi daha ucuzdu. 'sakin ol' kadar etki yapacağını sanmıyorum.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe