EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Mayıs 2015 Cuma

NİLÜFER ''KENDİ CENNETİM''


Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Nilüfer'in yeni albümü uzun zamandır merakla bekleniyordu. Sanatçı yeni albümü ''Kendi Cennetim''i DMC etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. Sanatçı 6 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan bir albüm hazırladı. 13 eserin yer aldığı prodüksiyon “Kendi Cennetim”de Nilüfer, ilk kez Sezen Aksu ve Nazan Öncel’den ikişer şarkı seslendiriyor. Nilüfer, bu albümünde 2 amatör müzisyene de kapı açıyor. Kendi web sitesinden yaptığı duyuru sonucunda gelen yüzlerce şarkıdan seçtiği iki şarkıya albümünde yer veriyor. 
Albümde, Sezen Aksu ve Nazan Öncel şarkıları dışında, Şehrazat, Sibel Algan, Adnan Ergil,Onur Baştürk gibi isimlerin eserleri yer alıyor.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim10:12

  Nilüfer'i çok seviyorum!

  YanıtlayınSil
 2. Nilüfer'i ben de çok seviyorum ama ilk sunulan 'Haziran Vakti' gerçekten ortalama bir pop şarkısından öteye geçememiş. inşallah albümün diğer şarkıları daha güzeldir.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Anonim12:59

   Haklısınız. Ben şarkı söylemesini de eskisi gibi başarılı bulmuyorum mesela.

   Sil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe