EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Nisan 2015 Pazartesi

SELEN ERKMEN ''YENİSİNE SAĞLIK''


Müzik dünyası yeni isimlerle tanışmaya devam ediyor. Selen Erkmen, Ozan Doğulu’nun plak şirketi DGL ile DMC ortak yapımı ilk teklisini müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Şarkıcı, prodüktörlüğünü Cem Öcal’ın yaptığı tekli ile yaza şimdiden “merhaba” diyor. Sözlerini Sıla Gençoğlu’nun yazdığı şarkının müziği Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzası taşıyor. Şarkını düzenlemesi ise Mustafa Haybat'a ait. 

Albümde enstrümanlar; Fatih Ahıskalı, Arıkan Sırakaya, Erdinç Şenyaylar, Gökay Semercioğlu, Cengiz Ercümer, Volkan Çanakkaleli, Birkan Şener tarafından çalınmış. Elektronik müziğin daha yaygın olduğu günümüzde, “Yenisine Sağlık” hem Selen Erkmen’in farklı yorumu hem de canlı müziğiyle içimizi ısıtmaya hazır.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim15:40

  Bu kadının şarkılarını seviyorum çok hoş ama MStar'da ki şarkılar gibi olamaz :D

  YanıtlayınSil
 2. Anonim17:52

  MStar nedir ?

  YanıtlayınSil
 3. sıla'nın şarkıları kendine özgüdür. başkası söylediğinde de sanki o söylüyormuş gibi oluyor. Gökhan Keser'in ilk albümünde olduğu gibi. sesini duyurmak için iyi bir yol olabilir ama kendi sesini bulan şarkılara ihtiyacı olacak.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe