EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Nisan 2015 Salı

NÜKHET DURU'DAN ''AŞK'IN N HALİ''


Türk pop müziğinin en iyi kadın vokallerinden Nükhet Duru, çok özel bir konsept albümle müzik severlerle buluşuyor. Avrupa Müzik etiketi ile yayınlanan  akustik hucum kayıt tekniği ile kaydedilen ''Aşk'ın N Hali''nde  11 şarkı yer alıyor. Sanatçının sahnede söylemekten keyif aldığı ve kalbine dokunan şarkılardan oluşan albüm, Nükhet Duru kariyerindeki ilk cover albüm olma özelliğini de taşıyor.  Albümde Şebnem Ferah ''Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler'', Yüksek Sadakat ''Döneceksin Diye Söz Ver''  gibi eserler yer alıyor.

Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim12:54

  olay bir ses, olay bir yorum. hemen alacağım bu albümü.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Anonim21:30

   Aynı fikirdeyim ben de alacağım.

   Sil
 2. Nükhet Duru eskimiyor, kendini hep yeniliyor. yorumculuk bambaşka bir şey. iyi söz yazmak ve beste yapmak önemli ama iş yoruma gelince farkını ortaya koyuyor. Nükhet Duru gibi bir sese Atilla Özdemiroğlu-Garo Mafyan-Onno Tunç-Ali Kocatepe-Timur Selçuk gibi büyük üstadlar yakışır ama artık kolay kolay öyle isimler çıkmıyor. bize kala kala sinan akçıl-fettah can vs. kaldı.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe