EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Nisan 2015 Perşembe

GÜLİZ AYLA'DAN İLK TEKLİ ''OLMAZSAN OLMAZ''


Müzik dünyası yeni bir isimle daha tanışıyor. Güliz Ayla '' Olmazsan Olmaz'' adını taşıyan teklisini geçtiğimiz günlerde dinleyici ile buluşturdu. ''Olmazsa olmazım Müzik'' diyen genç şarkıcı kariyerine Işın Karaca, Eda-Metin Özülkü gibi isimlere vokal yaparak başladı. Yolu Sıla ve Efe Bahadır'la kesişen şarkıcı Day1Turkey ve Sony Music Türkiye ile bir albüm sözleşmesine imza attı. Önümüzdeki dönemde ilk solo albümünü yayınlamaya hazırlanan şarkıcının, dinleyiciye merhaba dediği ilk teklisi ''Olmazsan Olmaz''ın sözü ve müziği kendisine, aranjesi ise Efe Bahadır'a ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe