EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Nisan 2015 Pazartesi

GRİPİN ÜYELER, MUTFAĞA GİRİYOR!


Gripin üyeleri ilginç bir etkinlikle sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. ''Hayat Bu Kapağın Altında!'' desteği ile İstinye Park Big Plate'de gerçekleşecek etkinlikte grup üyeleri mutfağa girerek kendi elleri ile yemek yapacak ve sonrasında en sevilen şarkılarını akustik olarak seslendirecek. 11 Nisan'da gerçekleşecek ''Gripin Mutfakta'' etkinliğinde iki farklı bilet alternatifi bulunuyor. Dileyen konuklar 11 Nisan Cumartesi 20:00’de Gripin ile lezzetli yemeklerin tadına bakacak, dileyenler ise 22:30’da başlayacak Gripin’in bu gece için özel hazırladığı akustik konserini dinleyecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe