EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Nisan 2015 Salı

FRANKIE İSTANBUL BLACK NIGHTS BAŞLIYOR!


Frankie İstanbul, önemli isimlerin canlı performanslarını dinleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Sezen Aksu’nun canlı müzik küratörlüğünde farklı müzisyenlerin sahne aldığı Black Nights, bahar aylarının gelişini kutlamaya hazırlanıyor.

Barbaros’un performansı ile 21 Nisan Salı akşamı başlayacak olan Black Nights, 22 Nisan Çarşamba gecesi piyanist, aranjör ve prodüktör kimliği ile bilinen Emir Ersoy’un latin-caz performansına sahne olacak. Sibel Tüzün, benzersiz sesi ve unutulmaz şarkıları ile 23 Nisan Perşembe akşamı Frankie İstanbul’un konuklarına bir müzik ziyafeti yaşatacak. Black Nights sahnesi 24 Nisan Cuma akşamı ise Boygar’ın şarkıları ile renklenecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe