EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Nisan 2015 Çarşamba

ETKİNLİK: MEHMET ERDEM BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ KONSERİ


Mehmet Erdem, 25 Nisan Cumartesi günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Kariyerinin ikinci solo albümü ''Hiç Konuşmadan''ı geçtiğimiz aylarda yayımlayan şarkıcı ilk kez çıkacağı Bostancı sahnesi için izleyenlere çok özel bir konser repertuvarı hazırladı. Sanatçının arkadaşları olan ünlü oyuncular Ali Atay, İrem Sak ve Sarp Apak gibi isimlerin de sürpriz şarkılarla Mehmet Erdem’in sahnesine konuk olacağı bu  konserde, dansları ile Can Tunalı ve İlke Kodal da sahnede sanatçıya eşlik edecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe