EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Nisan 2015 Pazartesi

ETKİNLİK: AARON İLK KEZ TÜRKİYE'DE!


Fransız ikili Simon Buret ve Olivier Coursier’in elektronik pop-rock projesi Aaron, Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle ilk kez Türkiye’ye geliyor. Elektronik rock müzik sahnesinin en sevilen isimlerinden Aaron projesi, 18 Nisan Cumartesi gecesi Babylon sahnesine konuk oluyor. Simon Buret ve Olivier Coursier, 2015’te çıkarmayı planladıkları üçüncü albümleri ile ilk kez Babylon sahnesinde Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle dinleyici ile buluşacak. Yeni albümü ile karanlık olduğu kadar vurucu bir elektro pop-rock seti vaadeden Aaron’ın 18 Nisan Cumartesi gecesi Babylon’da gerçekleşecek performansı için Babylon’un kapıları 22:00 de açılacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe