EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Nisan 2015 Salı

EMRAH KARADUMAN'DAN PROJE ALBÜMÜ : ''TOZDUMAN''


Ünlü aranjörler, proje albümleri hazırlamaya devam ediyor. Son zamanlarda pek çok albümde besteci ve aranjör kimliği ile yer alan Emrah Karaduman da bir proje albümü ile dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 


Demet Akalın, İrem Derici, Murat Dalkılıç, Emir, Özgün, Ege Çubukçu gibi isimlerin destek verdiği albümde 8 şarkı yer alıyor. DMC etiketi ile raflarda yerini alan albüm ''Tozduman'' adını taşıyor. Albümün ilk hit şarkısı ise sözleri Gökhan Şahin'e; müzik ve düzenlemesi Emrah Karaduman'a ait Demet Akalın'ın seslendirdiği 'İntikam'. 

Kayıtları Türkiye ve Amerika'da dünyanın önde gelen ses mühendisleri tarafından yapılan Tozduman albümü için 'müzik dünyası adına yenilikçi, dikkat çekici ve kalıcı bir iş olacak' yorumunu yapan Emrah Karaduman; sahne çalışmaları ile müzik severlerle buluşacak.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim12:53

  demet akalın şarkıları ile albümler tanıtılabiliyor artık :(

  YanıtlayınSil
 2. Emrah gelecek vaat ediyor. Kötü sesli monoton ve sıkıcı Türk popçularının arkasını toplayacak düzgün bir prodüksiyoncu gerekliyordu. Zaten Emrah'ın alt yapı müzikleri popçularında seslerinin önüne geçiyor yoksa bu popçular başka türlü dinlenmez. Bravo Emrah. Murat Australia dan sevgiler

  YanıtlayınSil
 3. Emrah gelecek vaad ediyor. Kötü sesli monoton ve sıkıcı Türk popçularının arkasını toplayacak düzgün bir prodüksiyoncu gerekiyordu pop müzik piyasasına. Zaten Emrah'ın alt yapı prodüksiyonu solist vokallerinin üstüne çıkıyor yoksa bu popçular başka türlü dinlenmez. Bravo Emrah gelişime devam. Murat, Australia dan sevgiler

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe