EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2015 Salı

ÇİĞDEM ERKEN ''MANİTA''YI YAYIMLIYOR!


Türk müziğinin özel isimlerinden Çiğdem Erken, önümüzdeki günlerde Sony Music Türkiye etiketi ile yayımlayacağı ''Manita'' albümünün  hazırlıklarını tamamladı. Müzisyenin üçüncü albümü olan ve İskender Paydaş'ın prodüktörlüğünde hazırlanan ''Manita''nın ilk video klibi ''Öyledir Geçen Zaman'' adını taşıyor. Yönetmenliğini Can Saban’ın üstlendiği, ünlü oyuncu Sinan Tuzcu’nun ve Çiğdem Erken’in konservaturadan öğrencilerinin rol aldığı Beykoz’da çekilen klip sanatçının Youtube  sayfasında ve müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe