EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Nisan 2015 Çarşamba

CEYL'AN ERTEM ''JAZZHEAD!''DE!


''Amansız Gücenik'' albümü ile dinleyiciden ve müzik yazarlarından tam not alan Ceyl'an Ertem , 2006 yılından bu yana düzenlenen ve caz müzikseverleri bir araya getiren jazzahead! festivalinde sahne almaya hazırlanıyor.


Almanya’nın Bremen şehrinde, “European Jazz Meeting” organizasyonu kapsamında gerçekleşen ve Avrupa’nın birçok şehrinden önemli caz müzisyenlerinin sahne aldığı bu özel festivalin Türkiye’den tek konuğu olanCeyl’an Ertem’e; gitarda Cenk Erdoğan, bas gitarda Murat Çopur, tuşlu çalgılarda Adem Gülşen, davulda Ekin Cengizkan ve saksafonda da Barış Ertürk gibi önemli müzisyenler eşlik edecek.

Onbinlerce ziyaretçisiyle uluslararası caz arenasının en önemli festivallerinden biri olarak kabul edilen jazzahead! festivali kapsamında 25 Nisan’da sahneye çıkacak olan Ceyl’an Ertem; Bremen dönüşünde de konserlerine hız kesmeden devam edecek. Ceyl'an Ertem; 1 Mayıs’ta Bodrum’da Mandalin Bar’da, 2 Mayıs’ta İzmir Alsancak Hayal Kahvesi'nde, 8 Mayıs'ta Beyrut Performans Hall’de, 22 Mayıs'ta da Hayal Kahvesi Beyoğlu sahnesinde dinleyicilerle bir araya gelecek.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe