EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Nisan 2015 Cuma

BEYZA DURMAZ ''OLAN VAR OLMAYAN VAR''


İlk albümü ''Koku'' ile döneminde çok konuşulan Beyza Durmaz, yıllar sonra ikinci albümünü yayınlıyor. İlk albümünde olduğu gibi yine sloganlaşan bir şarkı ismi ile çıkış yapmaya hazırlanan şarkıcının albümü ''Olan Var Olmayan Var'' adını taşıyor. Mustafa Ceceli'nin seslendirdiği ''Hüsran'' şarkısına imza atan şarkıcı albümünde aranjör olarak Turaç Berkay Özer ( Olan Var Olmayan Var) ve Ali Çehreli gibi isimlerle çalıştı.


“Bir Kilim Yeter Sevgilim”, “Danone”, “Bauhaus” reklamları ile; “Sihirli Annem”, gibi dizi filmlerinin müziklerinden sesine aşina olduğunuz Beyza Durmaz, beş yıl boyunca “MUSTAFA SANDAL”ın vokalistliğini yaptı. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda konserde ona emanet edilen sahneyi başarılı performansıyla doldurdu. Yurt içi ve yurt dışında birçok etnik ve tekno müzikseverlerin arşivine girmiş olan Dreamin’ İstanbul albümündeki etnik vokalleri ile Beyza, yurt dışında yayınlanan bircok karma albümde ve yabancı radyo listelerinde yer aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe