EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Nisan 2015 Pazartesi

5. SABANCI BAHARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!Sabancı Holding tarafından gerçekleştirilen ''Sabancı Baharı'' bu yıl beşinci kez müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Söz konusu festivalin bu seneki yıldızı ise yeni albümü ''Bangır Bangı''ı önümüzdeki günlerde yayınlamaya hazırlanan Gülşen oldu. İçeriğini gençlerin belirlediği Türkiye’nin ilk ve tek festivali olan Sabancı Baharı bu sene sırasıyla Edirne, Sivas, Gaziantep, Aydın ve Bursa’da gerçekleştirilecek. Gülşen’in yanı sıra, ünlü DJ Ozan Çolakoğlu ve Deha Özer’in performanslarıyla festivalde yerini alacak.


Gündüz ve gece aktiviteleri olmak üzere iki bölümden oluşan Sabancı Baharı’nın içeriğini her sene olduğu gibi bu sene de facebook.com/sabanciholding sayfası üzerinden gençler belirledi.“Eğlenceyi Kendi Tarzında Yaşa” sloganıyla başlatılan ve iki hafta süren oylamaya 10 binden fazla genç katıldı. Oylama sonucunda en çok oy alan atölyeler sırasıyla “Çikolata yapım Atölyesi”, “Oyun Atölyesi”, “Tasarım Atölyesi”, “Deneyim Atölyesi” ve “Origami-Uçurtma Yapım Atölyesi” oldu. Aynı oylama sonucunda; karaoke, balon futbolu, üfle gol olsun, langırt, FIFA 2015 gibi gençlerin favori oyunları da gündüz aktiviteleri kapsamında kampüslerde gençlerle buluşacak.

Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörü Suat Özyaprak konuya ilişkin şöyle dedi: “Bu sene beşincisini düzenlediğimiz Sabancı Baharı’nın artık gençler arasında bir marka olduğunu ve beklenir hale geldiğini görmek bize mutluluk veriyor. Bugüne kadar Sabancı Baharı markasıyla 1.5 milyondan fazla gence doğrudan, 20 milyondan fazla gence de sosyal medya yoluyla ulaştık. Tasarımından organizasyonuna bugüne kadar binden fazla üniversite öğrencisinin ilk iş deneyimlerini yaşadığı ve ilk kez sigortalı olarak çalışmaya başladıkları bir festival Sabancı Baharı. Özellikle bu sene Sabancı Baharı için çekilen “Otobüs Şakası” konulu viral videomuz üç gün gibi kısa bir sürede 3 milyondan fazla görüntülenme aldı. Videomuzun hızlı yayılımı, gençlerle doğru bir frekansta buluştuğumuzu ve doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor.”


Sabancı Baharı’nın düzenleneceği üniversiteler ve tarihleri

5 Mayıs Edirne - Trakya Üniversitesi, Balkan Yerleşkesi
8 Mayıs Sivas - Cumhuriyet Üniversitesi
11 Mayıs Gaziantep - Gaziantep Üniversitesi
14 Mayıs Aydın - Adnan Menderes Üniversitesi
15 Mayıs Bursa - Uludağ Üniversitesi
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe