EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Mart 2015 Perşembe

SÖZ VE MÜZİK : KAYAHAN


NTV'nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran belgeseli Söz ve Müzik, bu sezonda da adından söz ettirmeye devam ediyor. Danışmanlığını Hakan Eren ve Yavuz Hakan Tok’un yaptığı, NTV’den Handan Özsoy ve Suat Kavukluoğlu’nun hazırladığı “Söz ve Müzik: Kayahan” 29 Mart'ta NTV'e yayımlanacak. Son zamanlarda sağlık sorunları ile gündeme gelen usta sanatçı için hazırlanan özel belgeselde,sanatçının eşi İpek Açar’dan Nilüfer, Demet Sağıroğlu, İskender Paydaş, Suat Suna gibi kariyerinin her aşamasına tanık olan yakın sanatçı dostlarına, Sezen Aksu’dan Mine Koşan’a, Mustafa Ceceli’den Emre Aydın’a, Gülben Ergen’den Funda Arar’a, Yonca Lodi, Öykü Berk, Gülşen, Ozan Çolakoğlu, Mehmet Erdem'in röportajları da yayımlanacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe