EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Mart 2015 Pazartesi

ÖYKÜ GÜRMAN'DAN YENİ ALBÜM ''RÜYA BİTTİ''


Öykü Gürman, Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanacak albümünün lansman konserini 24 Mart Salı günü Jolly Joker'de vermeye hazırlanıyor.
Mete Artun, Berk Gürman (Delice), Bülent Gümüş (Efsane), Utar Artun (KalSenle Kurban), Cem Yıldız’ın (Kınıfır Bed Renk Olur) düzenlemelerini üstlendiği '' Rüya Bitti'' albümünün kayıt, mastering, mix çalışmaları Mete Artun tarafından yapıldı.
Geçtiğimiz aylarda yayınlanan “Urfalıyım Ezelden” dizisinde ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren şarkıcı , dizide seslendirdiği  söz ve müziği İbrahim Özkan’a ait “Kınıfır Bed Renk Olur” türküsünü albüm repertuarına ekledi.
Öykü Gürman ‘Rüya Bitti’ albümünde söz ve müziği kendisinin yazdığı “O Başka” ve “Yağmur Damlası”ı şarkıları dışında, Bülent Gümüş’e ait 6 şarkı ile sözlerini ve düzenlemesini Berk Gürman’ın yaptığı, müziği Felipe Compuzane Lopez’e ait “Delice” isimli Flamenco bir şarkıda seslendirdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe