EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mart 2015 Salı

It’s Vienna Calling; Vol. 1

Hepinize Viyana’dan merhabalar! Ekibimiz dün öğleden sonra Viyana’ya ulaştı! Evimize yerleştik. Evimiz gerçekten çok güzel. Akşam da valizlerimizi boşalttık, yemek falan söyledik, eşyalarımızı düzenledik, yemeğimizi yedik, müzik dinledik, dinlendik. Bu sene için hazırladığımız sürprizleri tamamlamak için çalıştık. 
Bu sabah da kalktık ufak bi kahvaltıda sonra çıktık sokaklara. Saat 10’a doğru bu seneki arenamız Stadthalle’ye ulaştık! İlk işimiz akredite ofisine gidip kartlarımızı almak oldu. Kartlarımızı aldıktan sonra basın merkezine girişi yaptık. Basın merkezine giriş yapan ilk ekip bizdik ve bundan dolayı şu anda gizli tutulan kulis, backstage, sahne girişi ve basın konferansının yapılacağı salonu görebildik. 

Her şey çok güzel organize edilmiş. Her şey ülkelerin en rahat olabileceği şekilde ayarlanmış. Stadthalle büyük bir kompleks. Arenanın içinde birçok salon var ve bu salonlar Eurovision için baştan düzenlenmiş ve hazır hale getirilmiş.


Organizasyon tek kelimeyle muhteşem. Avusturya Radyo ve Televizyonu ORF muhteşem hazırlanmış. Hala da organizasyonun iyi bir şekilde devam etmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar hiçbir problem yaşamadık. Umuyoruz her şey son güne kadar bu şekilde devam eder. 
Birazdan açılış resepsiyonu başlayacak ve bize özel hazırlanan ikramlardan tadacağız. Şu an kahvelerimizi içiyoruz, ufak atıştırmalıklar yiyoruz, hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Heyecanlıyız, mutluyuz! Birçok ülkeden arkadaşlarımız, basın görevlileri arenaya gelmeye başladı. Herkes hazırlıklarını yapıyor ve yarını heyecanla bekliyor.


Havaya gelince, şu an hava ılık. Bazen yağmur ve rüzgar olsa da şu an için gayet güzel bir hava var Viyana’da 

Haber: Maral TOPRAK
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe