EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mart 2015 Cumartesi

ETKİNLİK: ISTANBUL'74 / ROBERT MONTGOMERY SERGİSİ

2009 yılında Demet Müftüoğlu-Eşeli ve Alphan Eşeli tarafından İstanbul’un uluslararası kültür ve sanat arenası ile olan bağını her daim üst düzeyde tutmak amacıyla kurulan ISTANBUL'74, sanat severlere özel dolu programlar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda festival, sanat, sinema, moda, edebiyat, müzik, mimari ve sinema konulu etkinlikler hazırlayan ISTANBUL'74, Robert Montgomery'in Türkiye'deki ilk kişisel sergisini gerçekleştiriyor. Sanatçının ışık enstalasyonlarından sulu boya çalışmalarına uzanan farklı tekniklerdeki işlerinin yer alacağı sergi, 19 Mart – 18 Nisan tarihleri arasında ISTANBUL’74 Galatasaray’da ziyaret edilebilecek. Audemars Piguet, Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu’nun katkılarıyla sanat severlerle buluşacak sergi, sanatçının çok sesli anlatım dilini zengin bir seçkide sunuyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe