EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Mart 2015 Cuma

DJ HARUN ERKEZEN FT NİHAN AKIN : ''GEL BARIŞALIM ARTIK''


2006 yılında ‘Üzgünüm’ ve Terk-i Diyar’ şarkılarıyla dinleyici ile buluşan Nihan Akın, Avrupa’da ve Türkiye’de birçok ünlü isimle feat yaparak dikkatleri çeken DJ Harun Erkezen ile ortak bir çalışmaya imza attı. Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan ''Gel Barışalım Artık'' şarkısının yeniden düzenlemesi Harun Erkezen'e ait.
Şarkı Radio ve Club olmak üzere iki ayrı versiyon ile aynı anda tüm dijital platformlarda satışa çıktı. Eş zamanlı olarak DMC tarafından Mart ayı başında piyasaya sürülecek ‘Compilation Albüm’de de yer alacak şarkının klibi uzun yıllar Amerika’da yaşamış ve başarılı projelere imza atmış Peter Hakan Demir tarafından İstanbul’un Galata semtinde çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe