EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Mart 2015 Pazartesi

''ÇEKMECELER'' FİLM MÜZİKLERİ YAYINLANDI!


M.Caner Alper ve Mehmet Binay'ın yönetmenliğini üstlendiği, 6 Mart'ta vizyona giren ve kısa sürede konuşulmayı başaran ''Çekmeceler'' filminin müzikleri de dikkat çekiyor. Tüm dünyada ''Drawers'' ismiyle dijital platformlarda satışa çıkan film müzikleri albümünde 27 parça yer alıyor. Hasan Özsüt'ün bestelerinin bulunduğu albümde filmin yönetmenleri, müzisyenleri ve oyuncuları, hazırlanan özel kamera arkası videosunda müziklerin ortaya çıkış ve kayıt süreçlerini anlatıyorlar. Işıl Özsüt’ün vokalleriyle hayat verdiği ve tamamı, genç Türk müzisyenlerden oluşan bir klasik müzik orkestrası tarafından seslendirilen eserler; İstanbul’da Babajim stüdyolarında kaydedildi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim14:23

  şu filme gideceğim mutlaka, ne kadar çok konuşturdu kendinden

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe