EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2015 Cumartesi

BURCU TATLISES '' GÜZEL KOKUYORUM''


Bu zamana kadar söz yazarı kimliği ile 17 albümde 40'dan fazla şarkı sözü yazan Burcu Tatlıses, ilk solo albümünü Lila Records etiketi ile yayımladı. Cihan Mürtezaoğlu'nun prodüktör olarak yer aldığı ''Güzel Kokuyorum'' adını taşıyan albümde Burcu Tatlıses'in söz ve müzikleri dışında Mabel Matiz, Cihan Mürtezaoğlu, Emre Aksu ve Serkan Çevik'le birlikte yazılan şarkılar bulunuyor. Albümün cover şarkı sürprizi ise BabaZula'dan. '' “Koku yaşamın buğusuysa, en çok da şarkıya siner. Çünkü müzik, söz; yaşadığına dairdir. “Güzel Kokuyorum”; karmaşık, hepimizi yoran, bazen çözümsüz gibi duran ama sırtını umuda dayamış şimdiki zamanların, geçmiş gibi gelen ama geçip gidemeyen eskinin ve bilinmeyeniyle yarının sularında seyreden her daim aşkın fonuna sinecek bir duyum.” Albüme fiziksel olarak müzik marketlerden ve yasal platformlardan ulaşabilirsiniz.
                                         
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe