EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Mart 2015 Çarşamba

ALEX'TEN YENİ ALBÜM ''SEV''


Sahnelerin başarılı ismi Alex, DMC etiketi ile yeni albümü ''Sev''i yayımladı. Söz ve müziği Alex'e ait 4 yeni şarkının bulunduğu mini albümünde; David Şaboy, Emre Aşkın ve Eyüp Çelik gibi dj'lerin hazırladığı 5 farklı versiyon bulunuyor. Alex aynı zamanda albümün müzik direktörlüğünü de üstlendi.
Albümde katkılarıyla yer alan müzisyenler ise Oktay Sevinç, Arıkan Sırakaya, Mert Isılay, Raim Paksoy, Hasan Meten, Mehmet Akatay, Burak Hamzaoğlu, Kürşat Erbaşı, Serdar BarçIn, Hakan Güngör, Güneş Ünal Arda Ertem, Çağlar Türkmen.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe