EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Şubat 2015 Çarşamba

ZUHAL OLCAY ''BAŞUCU ŞARKILARI 3''


Müziğin önemli isimlerinden Zuhal Olcay yeni albümü ''Başucu Şarkıları 3''ü Ada Müzik etiketi ile yayımlıyor. Cem Tuncer'in müzik direktörlüğünde hazırlanan albümde aranjör olarak Tolga Kılıç ve Cem Tuncer imzalarını görüyoruz. ‘’Nadir Göktürk‘ten ‘’Eksik Bir Şey’’, Atilla Engin‘den ‘’Kumsalda’’, İlhan Şeşen‘den ‘’Ağlıyor İstanbul’’, Cem Karaca ’dan ‘’Sevda Kuşun Kanadında’’, Ahmet Kaya‘dan Yalan da Olsa, Ülkü Aker‘den ‘’Söyleyemedim’’, Fecri Ebcioğlu’dan ‘’Dünya Dönüyor’’ , Erhan Güleryüz‘den "Pencereler Önünde" ve yepyeni versiyonuyla sözleri Leyla Tuna’ya, bestesi Onno Tunç’a ait ‘’İyisin” şarkısı yer alıyor.
Albümün ilk klibi Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde "Pencereler Önünde" isimli şarkıya çekildi.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. çok sevindim. yani o kadar çok sevindim ki. bir röportajında artık başucu şarkıları serisine devam etmeyeceğini söylemişti. fikri değişmiş demek. bülent ortaçgil ile çalışmamış bu sefer. olsun, her türlü dinlerim kendisini. keşke 'iyisin' yerine 'tango' şarkısını yeniden okusaymış. albüme daha çok yakışırdı.

  YanıtlayınSil
 2. bir de albüm kapağındaki fotoğrafta sanki boyu 2 metreymiş gibi çıkmış.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe