EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Şubat 2015 Çarşamba

ÖZGE FIŞKIN ''HER ŞEYİN 1 ZAMANI VAR''


Özge Fışkın, uzun bir aradan sonra üçüncü albümü ''Her Şeyin 1 Zamanı Var''ı Pasaj Müzik etiketi ile yayımlıyor. Sertab Erener, Levent Yüksel gibi isimlerin vokalistiğini yapan ve daha önce 2 albüm yayınlayan Fışkın yeni albümünü 18 Şubat'ta dinleyici ile buluşturacak: Pek çok şarkının sözü ve bestesinin Özge Fışkın’a ait olduğu albümde Mabel Matiz’den ''Son Kale'' adını taşıyan bir şarkı yer alıyor. 80’li yıllarda ülkemizde Ajda Pekkan’ın seslendirdiği “Sana Doğru”.Bestesi İtalyan besteci Shapiro Norman David,sözleri Fikret Şeneş’e ait olan “Sana Doğru”, Özge Fışkın yorumuyla albümün dikkat çeken şarkıları arasında.
Albümün ilk klibi “Kusuruma Bakma” adlı şarkıya; Can Saban yönetmenliğinde çekildi.Yüksek ritmiyle müzikseverlerin ilgisini çeken “Kusuruma Bakma” şarkısının klibinde, Kabare Show teması ile rock performansı birleştiriliyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim10:47

  allah aşkına daha ismini yeteri kadar duyuramamış birisinin bir de yıllarca albüm arası vermesi nedir? stratejik hata....

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe