EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Şubat 2015 Cuma

MABEL MATİZ ''GÖK NEREDE?''


Farklı tarzı ve tavrı ile kısa sürede kendisine özel bir yer edinen Mabel Matiz, merakla beklenen yeni albümü ''Gök Nerede''yi yayımlıyor. Zoom/DMCetiketi ile dinleyiciyle buluşan albümde 14 yeni şarkı yer alıyor. Söz konusu prodüksiyonda yer alan şarkıların aranjeleri Can Güngör imzasını taşıyor. 9 şarkının söz ve müziği Mabel Matiz'e ait. 3 şarkı ise Mabel Matiz ve müzisyen arkadaşlarının ortak imzalarını taşıyor. Albümün sürprizi ise Nazan Öncel'in ''Bir Hadise Var'' şarkısını Mabel Matiz yorumu ile dinliyor olmamız.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. merakla bekliyorum. popüler müziğe yeni soluk getirdiği kesin. hem popüler, hem kaliteli. daha ne olsun.

  YanıtlayınSil
 2. şarkıları güzel ama gittikçe sözleri daha anlaşılmaz bir hale geliyor. bazen sadece ııımmmm'lamalar duyuyorum. mesela 'gök nerede' şarkısını dinlerken sadece sonundaki 'gök nerede' lafını anlıyorum. çünkü şarkının ismi olduğu için onu seçiyor kulaklarım. 'bir hadise var' şarkısını iyi ki yeniden yorumlamış. bu versiyonu da çok güzel olmuş.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe