EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Şubat 2015 Salı

HAYAT MÜZİK VE ARTVİZYON 'DAN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ!


2006 yılından bu yana güncel müzik haberleri, özel röportajlar, albüm/konser değerlendirmeleri ve özel dosya konuları ile müzik dünyasının nabzını tutan Hayat Müzik, takipçilerine 14 Şubat Sevgililer Günü için müzik dolu hediyeler veriyor. Artvizyon Karaoke'nin en çok talep gören Sezen Aksu, Barış Manço ve Artsound Karaoke BOX  setlerini mikrofonları ile birlikte Hayat Müzik aracılığı ile kazanma fırsatı yakalabilirsiniz.


Bu özel hediyeleri kazanmak için yapmanız gereken adımlar;

1. Artvizyon'un Facebook sayfasını beğenin. https://www.facebook.com/ArtvizyonMedia
2. Artvizyon Film Müzik Yapım'ın kaç yılında kurulduğu bilgisini hayatmuzik@gmail.com adresine gönderin ve  şanslı 5 kişiden birisi siz olun.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe