EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Şubat 2015 Perşembe

GÖKHAN KESER'DEN YENİ ALBÜM ''BUL BENİ''


Gökhan Keser yeni albümü ''Bul Beni''yi Sony Music Türkiye etiketi ile yayımlıyor. Bugün itibari ile dijital platformlarda yerini alan albümde  “İnlerim Allah” ve “Söylesem Ayıp Olur” adlı iki yeni şarkının yanı sıra, sanatçının geçtiğimiz yıl yayımladığı ve büyük beğeni kazanan şarkısı “Hiç Vaktim Yok” yer alıyor. Albümün ilk lokomotif şarkısı ''İnlerim Allah'' son dönemlerde pek çok popüler şarkıya imzasını atan Alper Narman, Onur Özdemir'e ait. ''Söylesem Ayıp Olur” isimli şarkının sözleri ise Osman Hekimoğlu’na, müziği Ender Çabuker imzası taşıyor. Dijitalde yayınlanan albüm fiziksel olarak 10 Şubat'ta müzik marketlerde yerini alacak.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim10:45

  Gökhan Keseri itiraf edeyim, survivor'da tanıdım. sonra müziğini dinledim ama beni etkileyen kayda değer bir işine henüz rastlamadım. albümü dinleyeceğim ama fazla popüler kültür işi değil mi?

  YanıtlayınSil
 2. Seninle bozdum'u Hadi ordan'ı Hiç vaktim yok'u Kırık Ayna'yı Ceket'i En kötü günümüz böyle olsun'u ve özellikle Bazen'i dinlemediyseniz tabiiii normaldir....

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe