EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Ocak 2015 Perşembe

SALT PROJENİZİ DESTEKLİYOR!


Daha önce detaylı olarak tanıttığımız SALT, SALT Araştırma Fonları 2015'in başvurularını almaya başladı.  Kurum 2013 yılından beri farklı alanlardaki araştırmaları desteklemeyi amaçlayarak oluşturdukları fon ile mimarlık ve tasarım, sosyal ve ekonomik tarih ile güncel sanat alanlarında özgün belge edinimi ve araştırma hedefleniyor.
Bu yıl 6 farklı kategoride 10.000 TL'den toplam 60.000 TL'lik fon verilmesi planlanıyor. Fonlardan ikisi Türkiye’de mimarlık ve tasarım, ikisi sosyal ve ekonomik tarih, ikisi ise Türkiye’de sanat konulu araştırmalara ayrılmış.

Başvuru Süreci Nasıl?

Başvurular iki aşamalı olarak gerçekleşiyor. 16 Şubat Pazartesi saat 18.00’e kadar yapılacak ön başvurular sonucunda konu, dönem ve araştırma alanının uygunluğu belirlenecektir. Araştırma projesinin ön kabulü durumunda, son başvuru tarihi 16 Mart Pazartesi saat 18.00’dir. Sonuçlar 21 Nisan Salı günü duyurulacaktır.

Seçici Kurul, Prof. Dr. Sibel Bozdoğan (Harvard University ve Kadir Has Üniversitesi), Merve Elveren (SALT Araştırma ve Programlar), Lorans Tanatar Baruh (SALT Araştırma ve Programlar), Doç. Dr. Meltem Toksöz (Boğaziçi Üniversitesi) ve Prof. Dr. Zeynep Yasa Yaman’dan (Hacettepe Üniversitesi) oluşmaktadır.
 
Ön başvuru ve detaylar: http://bit.ly/2015saf
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. oğuz güven17:42

  böyle bir uygulamadan ilk kez haberim oluyor. uzun yıllardır istediğim bir projem vardı, şansımı deneyeceğim eğer kazanırsam tekrar buradan paylaşırım:)))

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe